Верифікований профіль
3
Роки досвіду
1
Верифікована рекомендація
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
9
Ексклюзивних об'єктів
2
Рекламна активність
2252
Останній візит на сайт
вчора

Продаж комерційної нерухомості (2)

  • Level Group
    490 000 $
    2 579 $/м²

    Князя Романа Мстиславича вул. (Генерала Жмаченка), 22

    багатофункціональне приміщення
    190 м²
    2024 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продається фасадне нежитлове приміщення поруч із парком Перемога. Приміщення знаходиться в будівлі нового сучасного ЖК Новий Автограф. Технічні характеристики: - Поверх: 1 з 26 - Площа: 189, 9 м2 - Висота стелі: 3, 7 м - Планування: open-space - Можливо розділити на 3 окремих приміщення (є 3 фасадні входи) - Панорамні вікна В приміщенні стан після будівельників, автономне електричне опалення, що надається від ЖК. Чудове розташування, що забезпечує в пішій доступності: -ЖК Автограф, Артеміда, Паркові озера; -Парк Перемога з безлічю розважальних локацій; -супермаркети, а саме такі як: Фора, Novus, АТБ і інші; -поруч метро Дарниця Чекаємо Вас на перегляді.
    Рієлтор
  • Level Group
    170 000 $
    2 787 $/м²

    Дніпровська набережна вул., 15-Є

    багатофункціональне приміщення
    61 м²
    2023 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продаж комерційного приміщення в ЖК Great — одна з найперспективніших локацій Лівого берега! ЖК Great — це масштабний сучасний комплекс формату «місто в місті»: 13 будинків та близько 4800 квартир. Це тисячі потенційних клієнтів буквально у вас під дверима щодня. Комерційна інфраструктура активно розвивається, а попит на якісні сервіси лише зростає — ідеальний момент для входу! Площа приміщення — 61 м² Велика тераса — 49 м² з панорамним видом на Дніпро Фасадна частина — приміщення добре проглядається та привертає увагу. Розташування на 2 поверсі з окремим зручним входом з вулиці забезпечує комфорт для клієнтів і незалежність від житлової частини будинку. Поруч уже працюють салон краси, р...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.